CHILDTIME LEARNING CENTER

Vodnická 312/26
149 00 Praha 4
mob.: 603 812 145 en, cz
mob.: 603 470 541 cz, en
info@childtime.cz

    

Bc. Aileen Vejmolová 

Učitelka, Majitelka

( získané certifikáty )

V roce 2000 úspěšně ukončila vysokoškolké studium s titulem „Bakalář psychologických věd s pedagogickým zaměřením“. V České republice působila od roku 2001 jako učitelka anglického jazyka na středních školách. V posledních letech vykonává zaměstnání učitelky a vychovatelky v soukromé mateřské školce se zaměřením na anglický jazyk. Povolání učitelky nevnímá jako zaměstnání ale jako koníčka, kterému se věnuje celým svým srdcem. Děti jí milují pro bezprostřednost a vřelost. Předškolní výchově dětí se ráda věnuje i ve svém volném čase a proto přináší svou nabídku na těchto stránkách.

Iveta Krausová 

Vychovatelka

Iveta je zkušenou a plně kvalifikovanou vychovatelkou. Působila v několika dětských skupinkách a můžeme s jistotou říci, že je pro naše zařízení velkým přínosem. Je pozitivně smýšlející, energická, v oboru se neustále ráda zdokonaluje a práce s dětmi ji velmi baví. V kolektivu je oblíbená a přátelská. Ve svém volném čase působí jako fitness instruktor, ráda cestuje, poznává nové věci a je šťasnou matkou dvou dětí. 

Lezel Bočko 

Vychovatelka

Vystudovala na Filipínách střední školu zaměřenou na všeobecné vzdělání. Již v průběhu studií se začala věnovat dětem jako chůva a zde poznala, že je to obor, kterému by se ráda věnovala naplno. Již několik let pracuje v našem kolektivu na plný úvazek a je pro naší školku velkým přínosem. Svoji profesi vykonává zodpovědně a pozitivně. Ráda se věnuje dětem a rychle si získala jejich oblibu. Je kreativní a nápaditá. Jejím mottem je vytvořit dětem prostředí, ve kterém mohou být sami sebou a podporovat jejich přirozenost. Mluví plynule anglicky i česky.

Dr. Martin Vejmola 

Manažer

V roce 2003 úspěšně ukončil vysokoškolké studium na švycarské univerzitě s titulem „Doktor hospodářských věd“. Většinu své kariéry působil v cestovním ruchu na manažerských pozicích. V minulých letech byl vyslán do Velké Británie, kde vykonával funkci manažera pracovní agentury. Po návratu působil v cestovní agentuře, která se kromě aktivního cestovního ruchu věnuje organizaci kongresů, konferencí, seminářů, incentivní turistiky a jiných akcí šitých na míru. Vyrůstal v mezinárodním prostředí.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.