CHILDTIME LEARNING CENTER

Vodnická 312/26
149 00 Praha 4
mob.: 603 812 145 en, cz
mob.: 603 470 541 cz, en
info@childtime.cz

    

Bc. Aileen Vejmolová – učitelka, majitelka

( získané certifikáty )

V roce 2000 úspěšně ukončila vysokoškolké studium s titulem „Bakalář psychologických věd s pedagogickým zaměřením“. V České republice působila od roku 2001 jako učitelka anglického jazyka na středních školách. V posledních letech vykonává zaměstnání učitelky a vychovatelky v soukromé mateřské školce se zaměřením na anglický jazyk. Povolání učitelky nevnímá jako zaměstnání ale jako koníčka, kterému se věnuje celým svým srdcem. Děti jí milují pro bezprostřednost a vřelost. Předškolní výchově dětí se ráda věnuje i ve svém volném čase a proto přináší svou nabídku na těchto stránkách.

Mgr. Josephine B. Sedláčková – vychovatelka

Josephine úspěšně zakončila studium na vysoké škole zemědělské škole v centrální části Luzonu na Filipínách s titulem „Magistr zemědělství v oboru biologie“. Po příjezdu do České Republiky v roce 1993 působila jako učitelka angličtiny na několika středních a základních školách. V roce 1997 následovala manžela a žila několik let v Kalifornii. Po narození druhé dcery se vrátila zpět do České Republiky a vyučovala angličtinu na soukromé střední škole po dobu pěti let. Úspěšně dokončila certifikovaný TEFL kurz a poté působila a vyučovala tři roky v soukromé, bilingvní, mateřské školce v Trutnově. Právě ve školce poznala, že práce s dětmi je její hlavní vášeň a chce se dětem věnovat naplno a s láskou. Děti si umí okamžitě získat svou bezprostředností.

Nela Šidelková – vychovatelka

Je "zkušenou" maminkou :) Vystudovala střední hotelovou školu. V průběhu studií se začala věnovat dětem jako chůva a zde poznala, že je to obor, kterému by se ráda věnovala naplno. Je velkým přínosem pro naší školku. Svoji profesi vykonává zodpovědně a pozitivně. Ráda se věnuje dětem a příležitostně jezdí po republice na dětské tábory. Je kreativní a nápaditá. Jejím mottem je vytvořit dětem prostředí, ve kterém mohou být sami sebou a podporovat jejich přirozenost.

Dr. Martin Vejmola – manažer

V roce 2003 úspěšně ukončil vysokoškolké studium na švycarské univerzitě "Universitat Teufen Schweiz" s  titulem „Doktor hospodářských věd “. Většinu své kariéry působil v cestovním ruchu na manažerských pozicích. V minulých letech byl vyslán do Velké Británie, kde vykonával funkci manažera pracovní agentury. Po návratu působil v cestovní agentuře, která se kromě aktivního cestovního ruchu věnuje organizaci konferencí, seminářů, incentivní turistiky, organizování výletů a jiných akcí šitých na míru. Vyrůstal v mezinárodním prostředí.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.