CHILDTIME LEARNING CENTER

Chomutovická 1443/4
149 00 Praha 4
mob.: 603 812 145 en, cz
mob.: 603 470 541 cz, en
info@childtime.cz

POBOČKA VESTEC
Sportovní 456
252 50 Vestec, Praha-západ
mob.: 603 812 145 en, cz
mob.: 603 470 541 cz, en
info@childtime.cz

    

Bc. Aileen Vejmolová – učitelka, majitelka

( získané certifikáty )

V roce 2000 úspěšně ukončila vysokoškolké studium s titulem „Bakalář psychologických věd s pedagogickým zaměřením“. V České republice působila od roku 2001 jako učitelka anglického jazyka na středních školách. V posledních letech vykonává zaměstnání učitelky a vychovatelky v soukromé mateřské školce se zaměřením na anglický jazyk. Povolání učitelky nevnímá jako zaměstnání ale jako koníčka, kterému se věnuje celým svým srdcem. Děti jí milují pro bezprostřednost a vřelost. Předškolní výchově dětí se ráda věnuje i ve svém volném čase a proto přináší svou nabídku na těchto stránkách.

Bc. Marjorie Mojica – vychovaltelka

Marjorie v roce 2008 úspěšně ukončila bakalářské studium v oboru kriminologie na univerzitě v Cordillera na Filipínách. V České republice působí od roku roku 2011 a začínala jako asistentka učitelky angličtiny v soukromém, anglickém klubu v Trutnově. Později působila jako vychovatelka ve dvou soukromých, česko-anglických školkách v Praze. Zároveň má zkušenosti s pořádáním anglických, letních táborů. Dětem rozumí, je bezprostřední, kreativní a děti si umí rychle získat. O jiné práci než s dětmi nikdy nepřemýšlela.

Martina Mirvaldová – vychovatelka

Je maminka ročního chlapečka Daniela :) Vystudovala oděvní školu a studovala pedagogickou školu se zaměřením na předškolní pedagogiku. Ráda se věnuje dětem a příležitostně jezdí po republice s dětským koutkem. Je kreativní a nápaditá. Jejím mottem je vytvořit dětem prostředí, ve kterém mohou být sami sebou a podporovat jejich přirozenost. Každý z nás byl jednou dítětem :)

Dr. Martin Vejmola – manažer

V roce 2003 úspěšně ukončil vysokoškolké studium na švycarské univerzitě "Universitat Teufen Schweiz" s  titulem „Doktor hospodářských věd “. Většinu své kariéry působil v cestovním ruchu na manažerských pozicích. V minulých letech byl vyslán do Velké Británie, kde vykonával funkci manažera pracovní agentury. Po návratu působil v cestovní agentuře, která se kromě aktivního cestovního ruchu věnuje organizaci konferencí, seminářů, incentivní turistiky, organizování výletů a jiných akcí šitých na míru. Vyrůstal v mezinárodním prostředí.